Size bir telefon kadar yakınız
0216 429 60 65
Dil Seçin
tren

Çimli Çit Fiyat Listesi

10.03.2018
2 görüntülenme
Çimli Çit Fiyat Listesi

 

 

 

 

Dekoraçim çit Fiyat Listesi

DEKORATİF ÇİM TEL  Dekoraçim çit

Yaşanılan alanların güzelleşmesi insanların her zaman arzu ettikleri şeylerden bir tanesidir. Bunu sağlamak için güzel süs eşyaları alır, renk uyumlarına bakar hatta işin uzmanlarından yardım isterler. Önem verilen alanların bir kısmında ise yeşil rengin kullanılması hem ortamı çok daha rahatlatıcı gösterir, hem de yeşil rengin pek çok renkle uyumu bir araya gelince daha şık bir görüntü ortaya çıkar. İşte tam da bu durumda ortaya dekoratif çimler yani Dekoraçim ürünleri çıkar.

 DEKORAÇİM ÇİT FİYATLARI

Sıra No Ürün Cinsi Ölçüleri / Metre Üretici Fiyatı Teslim Yeri
01
Dekoraçim çit
   H:50 Cm L: 10 mt
ÖRGÜSAN 200,00 TL Fabrika Teslim
02
Dekoraçim çit
H:100 Cm L: 10 mt
ÖRGÜSAN 350.00  TL Fabrika Teslim
03
Dekoraçim çit
H:150 Cm L: 10 mt
ÖRGÜSAN 525,00 TL Fabrika Teslim
04
Dekoraçim çit
H:200 Cm L: 10 mt
ÖRGÜSAN 700.00 TL Fabrika Teslim

Montaj ve Nakliye için iletişime geçebilirsiniz.. 0216 429 60 65

Yüksek adetlerde ve metrajlarda firmamızdan Fiyat bilgisi alınız.
Fiyatlarımıza KDV dahil DEĞİLDİR.
Montaj ve uygulama için iletişime geçebilirsiniz..

 

 

Dekoraçim çit Açıklaması

DEKORAÇİM NE İÇİN KULLANILIR?

Bir alanın güzelleştirilmesinin yanısıra bir de güvenliği söz konusudur. İki faktör ayrı ayrı ele alınmakta olsa da, ikisini birden sağlayacak fevkalade ürünler geliştirilmektedir. Dekoraçim hem alanın dışardan görülmesini engelleyerek gizliliği sağlar, hem de çitlerle beraber kullanıldığında dışardan gelebilecek herhangi bir insan ya da hayvan tehlikesini ortadan kaldırır.

ÇİTLER ARTIK ÇOK FARKLI

Dekoraçim ürünlerinin karşımıza en sık çıkan formu çit sistemleriyle beraber kullanılan formudur. Alışılagelmiş çitlerin soğuk görüntüsünden kurtulmak isteyen kişilerin sıklıkla tercih ettiği bu ürün, genellikle duvarların üzerlerine olmak üzere istenilen her yere rahatlıkla uygulanabilmektedir. Ürünlerin dış alanlarda kullanılacağı göz önünde bulundurulduğundan dolayı güneş ışığında solmayacak şekilde üretilmiştir.

Aynı zamanda yangın tehlikesine karşın ürünler alevlere mukavemetlidir. 5 sene boyunca rengini koruyan ürünler, zaman içerisinde solmadığı için kullanımı süresince her daim canlı ve yeni bir görüntü ortaya koymaktadır. Ürünler sadece sıcağa ve güneş ışınlarına değil, aynı zamanda zorlu kış mevsimine de dayanıklıdır. Dışarıdan bakıldığında tek parça gibi görünen Dekoraçim çimli çit, sökülüp takılabilen parçalardan oluşmaktadır.

DUVARLARA RENK GELSİN

Duvar üzerine monte edilen Dekoraçim ürünü dışında bir de duvar görevi gören ürünler söz konusudur. Bu ürünler tamamen çimden oluşmuş bir duvar görevi görerek korunmak istenen alanı her türlü tehlikeye karşı daha güvenli hale getirirler. Dışardan ve içerden görüntüsü aynı olan ürünün, hiç bir noktasında duvar görünümü bulunmamaktadır. Yine istenilen uzunlukta uygulanabilen ürün, uygulanacak yüzeyde güneş ışınlarına karşı dayanıklı bir şekilde kullanılabilmektedir. Bu tip ürünler genellikle havuz, kafe gibi dışardan kolaylıkla görülebilecek alanların dış ortamdan görünmemesi amacıyla kullanılmaktadır.

BİNANIZIN RUHU DEĞİŞSİN

Dekoraçim aynı zamanda belirlenen bir binaya ya da alana kaplama şeklinde de uygulanabilmektedir. Eskiyen ya da görüntüsünden sıkıldığınız alanı bu ürünle kaplatarak yeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Ürün sökülebilen bir ürün olduğu için kullanımı kolaydır. Dilediğiniz zaman sökülüp geri takılabilmektedir. Diğer ürünler gibi bu ürün de günş ışınlarına, kış şartlarına ve yangına karşı mukavemetlidir. Arzu edilen yüzeye göre uygun miktarda uygulanabilmekte, alanı doğal çimle kaplı bir alan gibi göstermektedir.

SÜRGÜLÜ KAPILARINIZ YEŞİLENSİN

Dekoraçim ile pek çok işyeri ve okulun güvenliğini sağlayan sürgülü kapılar da yeni bir görünüme kavuşmaktadır. Bir binaya ya da tesise girerken ilk karşımıza çıkan o binanın sürgülü kapısı olmaktadır. İşte bu nedenle kapının alışılagelmiş formunda değil de, daha güzel bir görünümle insanların karşısına çıkması farklı bir etki yaratacaktır. Dekoraçim ile kaplanan sürgülü kapılar tamamen çim kaplama şeklinde görüntü vermektedir. Ürünün dışarda ve sürekli hareket halindeki bir mekanizma üzerinde kullanılacak olması düşünülmüş ve bu durumlara göre dayanıklı bir üretim yapılmıştır.

SAKSILARIN DIŞI DA YEŞİLLENSİN

Ortamlara farklı bir görüntü vermek için kullanılan saksıların dışı da içi kadar yeşillensin isteyenlerin tercihi de yine Dekoraçim olmaktadır. Saksıların giydirilmesi ile içi dışı yani her yeri tamamen yeşillenen saksılar ortaya çıkmaktadır. Böylece yeşilin verdiği keyif kendisini çok daha iyi hissettirmektedir.

Ürün Özellikleri

 • %100 Uv Korumalı
 • Göz Aralığı 40 x 40 mm
 • Tel Kalınlığı 1,6 mm + 1,6 mm
 • Çift Sarım Tel
 • Rulo Yüksekliği 80=100=120=150=200 Cm
 • Rulo Genişliği 10 Mt

Ürün Görselleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Yusuf Karaman dedi ki:

  Sancaktepe 20 mt yerim var daha önce panel çit yaptırmıştım üzerine dekoracim istiyorum ücreti ne olur bana mail Olarak Dönüş yapar mısınız
  yusufkaraman3461@gmail.com